Klimatizace Airwell

Příběh společnosti Airwell, francouzské značky klimatizací, se začal psát v roce 1947. Její současnost Vám umožníme poznat v produktech, které nabízí. 

AIRWELL

Průmyslové klimatizace vodou chlazené

Vertikální průmyslové jednotky ve výkonech 12,6 kW až 35 kW. Ideálním produktem pro objekty s náročnými provozními požadavky. Vysoce účinné radiální ventilátory, elektronický expanzní ventil a kompresory s technologií DC inverter. Zabudované plénum na distribučním vzduchu. Kabelový ovladač s mnoha funkcemi v balení. Modulovatelný vodní ventil. Volitelné vybavení ModBus, BACnet a LonWorks. Pracuje s chladivem R410A.

Vertikalni vodou chlazené XOM

To pravé pro rozsáhlé objekty

VRF = venkovní jednotka nebo několik venkovních jednotek s možností mnoha různých vnitřních jednotek. Chladící potrubí připojuje venkovní jednotky k vnitřním jednotkám pomocí odboček tzv. refnetů a komunikačních kabelů. Vhodné pro rozsáhlé a členité objekty. Venkovní jednotky VRF jsou 2-trubkové: VVFA (12,5 - 31,5 kW), VVTA (25 - 294 kW) a 3-trubková VVEA (28 - 252 kW). Vnitřní jednotky VRF jsou: nástěnné HVVA, kazetové CVQA, CVTA, parapetně-podstropní FVVA, potrubní DVLA, DVMA a DVHA, parapetní XVVAa AHU box pro externí výparník. V balení, dle typu vnitřní jednotky, buď infraovladač nebo kabelový ovladač.

VRF systémy

Unikátní, vodou chlazený, split

Splitová, vodou chlazená, kondenzační jednotka ve výkonech 2,6 kW až 7 kW. Minimalistických rozměrů. Bez venkovní jednotky - „venkovní jednotka“ je napojena na hlavní vodu a umístěna uvnitř. Umí chladit i topit. Využívá vodu ze smyčky nebo veřejného vodovodu. Ideální pro historická centra měst a tovární vestavky. K dispozici s nástěnnou jednotkou HDLX. Infraovladač v balení u nástěnné jednotky. Pracuje s chladivem R32.

Vodou chlazené YDOX

Klimatizace bez čekání

Mobilní klimatizace o výkonu 3,52 kW. Jednoduchost zprovoznění. Jednoduchá manipulace – madla a kolečka. Eliminace kondenzátu řešená samoodpařovacím způsobem. Celoročně využitelná. Má funkci topení i chlazení. Infraovladač RC08C v balení. Pracuje s chladivem R290.

Mobilní MFR

Americká klimatizace

Okenní klimatizace ve výkonech 2,75 kW a 3,70 kW. Jednoduchost zprovoznění a možnost přemístění do jiného prostoru. Pouze chlazení. Vhodné pro okenní instalaci, ale také do modulárních staveb nebo vestavků. Ovladač WFAE v balení. Pracuje s chladivem R32.

Okenní WFAE

Když venkovní jednotka překáží

Parapetní klimatizace s vodním výměníkem ve výkonu 2,35 kW. Monoblok specialitou dílny Airwell. Velmi rychlá instalace bez nutnosti práce s chladivem. Umí chladit i topit. Ideální řešení pro historické budovy a místa bez možnosti umístění venkovní jednotky. V balení mřížky, trubička, uchycení a šablona a ovladač XDA. Pracuje s chladivem R32.

Parapetní monoblok XDA

Do kanceláře i do bytu

Kazetový klimatizační split ve výkonech 3,52 kW až 14,07 kW. V multisplitu ve výkonu již od 2,6 kW. Ideální pro menší místnosti. Zajišťuje optimální 360° distribuci vzduchu. Možnost doplnění o WiFi modul. Možnost přisávání čerstvého vzduchu. Vysoká účinnost až do -15 °C. Infraovladač RC18 v balení. Lze kombinovat v multisplit YDZC a ZDAA systému. Dekorační panel se objednává zvlášť. Pracuje s chladivem R32.

Kazetové 360° CDMX

Unikátní řešení distribuce vzduchu

Jedna klimatizační jednotka až pro 6 místností. Ojedinělý systém distribuce vzduchu. Ideální teplota v každé místnosti. Skryté řešení klimatizace celého domu. Dálkový ovladač s LCD pro každou místnost. Napojitelné na všechny výkonové stupně splitové klimatizace řady DDMX.

WELLZONE

Neviditelná klimatizace

Potrubní (kanálový) klimatizační split ve výkonech 3,52 kW až 15,24 kW. Nenaruší design interiéru. Velmi kompaktní rozměry. Minimální hlučnost. Možnost doplnění o WiFi modul. Vzduchový filtr. Možnost napojení přísunu čerstvého vzduchu přes předlisované otvory. Zabudované čerpadlo kondenzátu. Vysoká účinnost až do -15 °C. Kabelový ovladač RCW11 v balení. Lze kombinovat v multisplit i Wellzone systému. Pracuje s chladivem R32.

Potrubí DDMX

Výkon a jednoduchost instalace

Sloupové jednotky ve výkonu 14,07 kW. Řešení při požadavku rychlé a jednoduché instalace a vysokého chladícího výkonu. Samostatně stojící vnitřní jednotka –⁠ daleký dosah proudu vzduchu. Vysoká účinnost až do -15 °C. Účinnost až A++. Infraovladač RC19 v balení. Technologie Inverter. Pracuje s chladivem R32.

Sloupové SDMX

Originální nízkoteplotní chlazení

Parapetně-podstropní klimatizační split ve výkonech 5,3 kW a 7,0 kW. Zcela nový model. Pouze pro chlazení. Speciálně navržené pro všechny prostory vyžadující nízkou teplotu. Minimální nastavitelná teplota je 12 °C. Instalace stejná jako u běžného splitu. Výměníky uzpůsobené pro nízkoteplotní chlazení. Vysoká účinnost až do -15 °C. Účinnost až A++. Kabelový ovladač RCW25 v balení. Pracuje s chladivem R32.

Nízkoteplotní FDLK

Klimatizace do každé místnosti

Řada multisplitových kondenzačních jednotek pro 2 až 5 vnitřních jednotek ve výkonech 5,28 kW až 12,31 kW. Kompatibilní s nástěnnými, parapetně-podstropními, potrubními a kazetovými vnitřními jednotkami. Vhodné pro dlouhé vzdálenosti až 80 m. Jednoduchá instalace a uvedení do provozu. Detekce úniku chladiva. Vysoká účinnost až do -15 °C venkovní teploty. Pracuje s chladivem R32.

Multisplit ZDAA

Elegantně pod parapetem

Parapetní split s duálním výdechem ve výkonech 3,5 kW a 5,2 kW. Ideální náhrada elektrických konvektorů. Velmi nízká hlučnost. Dvojí variabilní distribuce vzduchu. Aktivní uhlíkový filtr. Zabudovaný WiFi modul. Zvýšená antikorozní úprava Golden Fin. Vysoká účinnost až do -22 °C. Infraovladač RC08A v balení. Pracuje s chladivem R32.

Parapetní XDLF

Super designová klimatizace

Nástěnný klimatizační split ve výkonech 2,64 kW až 7,03 kW. Na výběr v několika barevných provedeních. Skvěle čistý vzduch díky ionizéru a filtru vzduchu. Zabudované WiFi připojení. Velmi tiché vnitřní jednotky. Teplotní čidlo zabudované v dálkovém ovladači. Vysoká účinnost až do -15 °C. Účinnost až A+++. Infraovladač RC08C v balení. Lze kombinovat v multisplit systému. Pracuje s chladivem R32.

Nástěnné HDMB Harmonia

Univerzální použití a vysoký výkon

Parapetně-podstropní klimatizační split výkonech 5,28 kW až 15,83 kW. Lze instalovat na stěnu nebo na strop. Nastavitelné lamely do všech směrů. Distribuce vzduchu až do 11 m. Možnost doplnění o WiFi modul. Vysoká účinnost až do -15 °C. Malá hlouba jednotky = pouze 235 mm. Infraovladač RC18 v balení. Lze kombinovat v multisplit systému. Pracuje s chladivem R32.

Parapetně-podstropní FDMX

Inovovaný každoroční bestseller

Nástěnný klimatizační split ve výkonech 2,64 kW až 7,03 kW. Inovovaný model předešlé jednotky HKD. Skvělý poměr ceny a výkonu. Možnost doplnění o WiFi modul. Účinná filtrace vzduchu. Velmi tiché vnitřní jednotky. Zvýšená antikorozní úprava PCB. Detekce úniku chladiva. Vysoká účinnost až do -15 °C. Infraovladač RC08C v balení. Lze kombinovat v multisplit systému. Pracuje s chladivem R32.

Nástěnné HDLA Aura