Klimatizace Airwell

Příběh společnosti Airwell, francouzské značky klimatizací, se začal psát v roce 1947. Její současnost Vám umožníme poznat v produktech, které nabízí. 

Nástěnné HDMB Harmonia

Nástěnné HDMB Harmonia

Nástěnný klimatizační split ve výkonech 2,64 kW až 7,03 kW. Na výběr v několika barevných provedeních. Skvěle čistý vzduch díky ionizéru a filtru vzduchu. Zabudované WiFi připojení. Velmi tiché vnitřní jednotky. Teplotní čidlo zabudované v dálkovém ovladači. Vysoká účinnost až do -15 °C. Účinnost až A+++. Infraovladač RC08C v balení. Lze kombinovat v multisplit systému. Pracuje s chladivem R32.

Nástěnné HDLA Aura

Nástěnné HDLA Aura

Nástěnný klimatizační split ve výkonech 2,64 kW až 7,03 kW. Inovovaný model předešlé jednotky HKD. Skvělý poměr ceny a výkonu. Možnost doplnění o WiFi modul. Účinná filtrace vzduchu. Velmi tiché vnitřní jednotky. Zvýšená antikorozní úprava PCB. Detekce úniku chladiva. Vysoká účinnost až do -15 °C. Infraovladač RC08C v balení. Lze kombinovat v multisplit systému. Pracuje s chladivem R32.

Parapetní XDLF

Parapetní XDLF

Parapetní split s duálním výdechem ve výkonech 3,5 kW a 5,2 kW. Ideální náhrada elektrických konvektorů. Velmi nízká hlučnost. Dvojí variabilní distribuce vzduchu. Aktivní uhlíkový filtr. Zabudovaný WiFi modul. Zvýšená antikorozní úprava Golden Fin. Vysoká účinnost až do -22 °C. Infraovladač RC08A v balení. Pracuje s chladivem R32.

Parapetně-podstropní FDMX

Parapetně-podstropní FDMX

Parapetně-podstropní klimatizační split výkonech 5,28 kW až 15,83 kW. Lze instalovat na stěnu nebo na strop. Nastavitelné lamely do všech směrů. Distribuce vzduchu až do 11 m. Možnost doplnění o WiFi modul. Vysoká účinnost až do -15 °C. Malá hlouba jednotky = pouze 235 mm. Infraovladač RC18 v balení. Lze kombinovat v multisplit systému. Pracuje s chladivem R32.

Nízkoteplotní FDLK

Nízkoteplotní FDLK

Parapetně-podstropní klimatizační split ve výkonech 5,3 kW a 7,0 kW. Pouze pro chlazení. Speciálně navržené pro všechny prostory vyžadující nízkou teplotu. Minimální nastavitelná teplota je 12 °C. Instalace stejná jako u běžného splitu. Výměníky uzpůsobené pro nízkoteplotní chlazení. Vysoká účinnost až do -15 °C. Účinnost až A++. Kabelový ovladač RCW25 v balení. Pracuje s chladivem R32.

Sloupové SDMX

Sloupové SDMX

Sloupové jednotky ve výkonu 14,07 kW. Řešení při požadavku rychlé a jednoduché instalace a vysokého chladícího výkonu. Samostatně stojící vnitřní jednotka –⁠ daleký dosah proudu vzduchu. Vysoká účinnost až do -15 °C. Účinnost až A++. Infraovladač RC19 v balení. Technologie Inverter. Pracuje s chladivem R32.

Potrubní DDMX

Potrubní DDMX

Potrubní (kanálový) klimatizační split ve výkonech 3,52 kW až 15,24 kW. Nenaruší design interiéru. Kompaktní rozměry. Minimální hlučnost. Možnost doplnění o WiFi modul. Vzduchový filtr. Možnost napojení přísunu čerstvého vzduchu přes předlisované otvory. Zabudované čerpadlo kondenzátu. Vysoká účinnost až do -15 °C. Kabelový ovladač RCW11 v balení. Lze kombinovat v multisplit i Wellzone systému. Pracuje s chladivem R32.

WELLZONE

Kazetové 360° CDMX

Kazetové CDMX

Kazetový klimatizační split ve výkonech 3,52 kW až 14,07 kW. V multisplitu ve výkonu již od 2,6 kW. Ideální pro menší místnosti. Zajišťuje optimální 360° distribuci vzduchu. Možnost doplnění o WiFi modul. Možnost přisávání čerstvého vzduchu. Vysoká účinnost až do -15 °C. Infraovladač RC18 v balení. Lze kombinovat v multisplit YDZC a ZDAA systému. Dekorační panel se objednává zvlášť. Pracuje s chladivem R32.

Multisplit ZDAA

Multisplit ZDAA

Řada multisplitových kondenzačních jednotek pro 2 až 5 vnitřních jednotek ve výkonech 5,28 kW až 12,31 kW. Kompatibilní s nástěnnými, parapetně-podstropními, potrubními a kazetovými vnitřními jednotkami. Vhodné pro dlouhé vzdálenosti až 80 m. Jednoduchá instalace a uvedení do provozu. Detekce úniku chladiva. Vysoká účinnost až do -15 °C venkovní teploty. Pracuje s chladivem R32.

Parapetní monoblok XDA

Parapetní XDA

Parapetní klimatizace s vodním výměníkem ve výkonu 2,35 kW. Monoblok specialitou dílny Airwell. Velmi rychlá instalace bez nutnosti práce s chladivem. Umí chladit i topit. Ideální řešení pro historické budovy a místa bez možnosti umístění venkovní jednotky. V balení mřížky, trubička, uchycení a šablona a ovladač XDA. Pracuje s chladivem R32.

Okenní WFAE

Mobilní MFR

Vodou chlazené YDOX

VRF systémy

VRF systémy

Vhodné pro rozsáhlé a členité objekty. Venkovní jednotky VRF jsou 2-trubkové: VVFA (12,5 – 31,5 kW), VVTA (25 – 294 kW) a 3-trubková VVEA (28 – 252 kW). Vnitřní jednotky VRF jsou: nástěnné HVVA, kazetové CVQA, CVTA, parapetně-podstropní FVVA, potrubní DVLA, DVMA a DVHA, parapetní XVVAa AHU box pro externí výparník. V balení, dle typu vnitřní jednotky, buď infraovladač nebo kabelový ovladač.