Tepelná čerpadla Airwell

Objevte nákladově nejefektivnější a ekologické topné systémy pro domácnost. Řada tepelných čerpadel Wellea vám sníží účty za energii a postará se o vaše pohodlí.

DFO 5 TO 17

Chlazení a vytápění malých obchodních prostor

Podstropní tepelná čerpadla DFO s kompaktními rozměry a širokou výkonovou řadou. Radiální ventilátor s vysokým tlakem pro rozsáhlé vzduchotechnické rozvody. Jednotka obsahuje integrovaný modulovatelný ventil pro snížení průtoku vody. Zabudovaný výstup generálního alarmu a teplotní čidla pro optimalizaci spotřeby energie. Kompresory s technologií Fix Speed. Ve výkonech 2,26 kW – 4,16 kW. V balení kabelový ovladač. Pracuje s chladivem R410A.

DFO 21 TO 101

Chlazení a vytápění velkých obchodních jednotek

Podstropní tepelná čerpadla DFO s kompaktními rozměry a širokou výkonovou řadou. Radiální ventilátor s vysokým tlakem pro rozsáhlé vzduchotechnické rozvody. Integrovaný modulovatelný ventil pro snížení průtoku vody. Zabudovaný výstup generálního alarmu a teplotního čidla pro optimalizaci spotřeby energie. Kompresory s technologií Fix Speed. Dodává se ve výkonech 4,56 kW – 25 kW. V balení kabelový ovladač. Pracuje s chladivem R410A.

WELLEA monoblok

WELLEA split

Úsporné a funkční vytápění

Kompaktní vnitřní a venkovní jednotka. K dispozici s chladivem R32 od 4 kW – 10 kW a s chladivem R410A od 12 kW – 16 kW. Energetická třída A+++. Chladící přípojky – není potřeba protimrazová ochrana. Režim vytápění je funkční až do -25 °C. Speciální konstrukce jednotky. Výroba teplé užitkové vody až do 60 °C. Podlahové vytápění. Produkt je certifikován CEE.

WELLEA split WT

Tepelné čerpadlo s nádrží

K dispozici s chladivem R32 od 4 kW – 10 kW a s chladivem R410A od 12 kW – 16 kW. Nádrž na teplou vodu v ceně (190 nebo 280 litrů). Energetická třída A+++. Chladící přípojky – není potřeba protimrazová ochrana. Režim vytápění je funkční až do -25 °C. Výroba teplé užitkové vody až do 60 °C. Podlahové vytápění. Produkt je certifikován CEE.

TČ do interiéru HOME+

TDF Tepelné čerpadlo pro TUV

AIRFLOW 2020