Tepelná čerpadla Airwell

Objevte nákladově nejefektivnější a ekologické topné systémy pro domácnost. Řada tepelných čerpadel Wellea vám sníží účty za energii a postará se o vaše pohodlí.

DFMO 22 až 41

DFMO 22 až 41

Podstropní tepelná čerpadla voda/vzduch o výkonu 2,26 kW až 4,16 kW. Bez venkovní jednotky. Vnitřní jednotka v kompaktním provedení. Zabudovaná teplotní čidla pro optimalizaci spotřeby. Topení i chlazení. Jednoduché ovládání. V balení dálkový ovladač pro DFMO a termostat. Pracuje s chladivem R410A.

DFMO 45 až 250

DFMO 45 až 250

Podstropní tepelná čerpadla voda/vzduch o výkonu 4,56 kW až 25 kW. Bez venkovní jednotky. Vnitřní jednotka v kompaktním provedení. Zabudovaná teplotní čidla pro optimalizaci spotřeby. Topení i chlazení. Jednoduché ovládání. V balení dálkový ovladač pro DFMO a termostat. Pracuje s chladivem R410A.

WELLEA WT

Wellea WT

Tepelné čerpadlo ve výkonu od 4,25 kW až 16 kW. Nádrž na teplou vodu v ceně (190 nebo 240 litrů). Topení i chlazení. Energetická třída A+++. Včetně WiFi vybavení. Záložní elektropatrona ve výkonu 3 kW. Režim vytápění je funkční až do -25 °C. Výroba teplé užitkové vody až do 60 °C. Podlahové vytápění. V balení český ovladač RCW30. Pracuje s chladivem R32.

WELLEA split

Wellea split

Čerpadlo ve výkonu od 4,25 kW až 16 kW. Kompaktní řešení vhodné pro malé prostory. Energetická třída A+++. Včetně WiFi vybavení. Zabudovaný topný kabel k vyhřívání kondenzátní vany. Záložní elektropatrona ve výkonu 3 kW. Režim vytápění je funkční až do -25 °C. Výroba teplé užitkové vody až do 60 °C. Podlahové vytápění. V balení čidlo TUV a český ovladač RCW30. Pracuje s chladivem R32.

WELLEA Monoblok

Wellea monoblok

Čerpadlo ve výkonech 4,2 kW – 15,9 kW. Chlazení a vytápění. Včetně WiFi vybavení. Pro rychlou výměnu zdrojů tepla. Záložní elektropatrona u jednotek 8 kW a výše. Prostorový termostat v ovladači. Jednoventilátorové provedení ve všech výkonech. Energetická třída A+++. V balení český ovladač RCW30. Pracuje s chladivem R32.

WELLEA Monoblok DF

Wellea monoblok DF

Čerpadlo ve výkonech 18,3 kW – 29,93 kW. Jedny z nejvýkonnějších monobloků na trhu. Topení i chlazení. Ideální pro rozsáhlejší budovy a obchodní objekty. WiFi vybavení. Energetická třída A+++. Prostorový termostat v ovladači. V balení český ovladač RCW30. Pracuje s chladivem R32.

TDF Eleo

Nádrže TUV

Tepelná čerpadla pro ohřev teplé užitkové vody. Ideální náhrada za bojlery – až 4x vyšší účinnost. Kompaktní provedení pro snadnou instalaci. Integrovaná ochrana proti vodnímu kameni. S LCD displejem pro snadné používání. Bez instalace chladiva. Zabudovaná elektropatrona 3 kW. V provedení se solárním výměníkem ve verzi S.

AIRFLOW 2020

Aquarea HP generace L

Ideální pro instalaci při renovaci domu se stávajícím radiátory. Topný výkon 5 až 9 kW. S přírodním chladivem R290. Nabízí hydraulické propojení mezi vnitřní a venkovní jednotkou. Zajištění výstupní teploty vody 75 °C až -10 °C. Teplá užitková voda do 65 °C bez ohřívače pro sterilizaci nádrže. Vylepšený design s novou vnitřní jednotkou a zmodernizovanou, architektonicky přívětivou venkovní jednotkou v antracitově šedé barvě.

Nástěnné HDMB Harmonia

Nástěnný klimatizační split ve výkonech 2,64 kW až 7,03 kW. Na výběr v několika barevných provedeních. Skvěle čistý vzduch díky ionizéru a filtru vzduchu. Zabudované WiFi připojení. Velmi tiché vnitřní jednotky. Teplotní čidlo zabudované v dálkovém ovladači. Vysoká účinnost až do -15 °C. Účinnost až A+++. Infraovladač RC08C v balení. Lze kombinovat v multisplit systému. Pracuje s chladivem R32.

Nástěnné BZ

Nástěnný split ve výkonu 2,5 kW až 6 kW. Mimořádně kompaktní design o šířce pouhých 779 mm. Čistší vzduch v interiéru díky filtru PM2,5. Aerowings. Tichý chod – pouze 20 dB(A). Vytápění až do –15 °C. Volitelné ovládání přes internet a hlasové ovládání (vyžaduje CZ-TACG1). Infraovladač v balení.

Rekuperační jednotky VENTX

Pro rodinné domy nebo byty s nízkou energetickou náročností. Efektivní rekuperace tepla díky reverznímu polypropylenovému výměníku tepla s velkou výměnnou plochou a nízkou tlakovou ztrátou. Vysoký komfort a tichý provoz za použití bezkomutátorových ventilátorů s elektronickým motorem a modulačním řízením. 3 typy jednotek: kompaktní pro univerzální instalaci (Z), pro horizontální instalaci (H) a pro vertikální instalaci (V).

Větrací jednotka VENTA

Dodávka čerstvého filtrovaného vzduchu do domu a udržení vysokého tepelného komfortu. Energie z odváděného vzduchu se použije při předehřevu přiváděného vzduchu, což vede k nižším požadavkům na vytápění v budově. Instalace je možná např. nad vnitřní jednotku typu Aquarea All in One Compact.

Aquarea HP generace K

Ideální řešeni pro novostavby. Topný výkon 3,2 až 12,1 kW. S chladivem R32. Zachování spojení chladiva mezi vnitřní a venkovní jednotkou. Zajištění výstupní teploty vody 60 °C až -10 °C. Dostupné v řadách High Performance a T-CAP. Vylepšený design s novou vnitřní jednotkou a zmodernizovanou, architektonicky přívětivou venkovní jednotkou v antracitově šedé barvě.