Tepelná čerpadla Airwell

Objevte nákladově nejefektivnější a ekologické topné systémy pro domácnost. Řada tepelných čerpadel Wellea vám sníží účty za energii a postará se o vaše pohodlí.

DFMO 22 až 41

DFMO 22 až 41

Podstropní tepelná čerpadla voda/vzduch o výkonu 2,26 kW až 4,16 kW. Bez venkovní jednotky. Vnitřní jednotka v kompaktním provedení. Zabudovaná teplotní čidla pro optimalizaci spotřeby. Topení i chlazení. Jednoduché ovládání. V balení dálkový ovladač pro DFMO a termostat. Pracuje s chladivem R410A.

DFMO 45 až 250

DFMO 45 až 250

Podstropní tepelná čerpadla voda/vzduch o výkonu 4,56 kW až 25 kW. Bez venkovní jednotky. Vnitřní jednotka v kompaktním provedení. Zabudovaná teplotní čidla pro optimalizaci spotřeby. Topení i chlazení. Jednoduché ovládání. V balení dálkový ovladač pro DFMO a termostat. Pracuje s chladivem R410A.

WELLEA WT

Wellea WT

Tepelné čerpadlo ve výkonu od 4,25 kW až 16 kW. Nádrž na teplou vodu v ceně (190 nebo 240 litrů). Topení i chlazení. Energetická třída A+++. Včetně WiFi vybavení. Záložní elektropatrona ve výkonu 3 kW. Režim vytápění je funkční až do -25 °C. Výroba teplé užitkové vody až do 60 °C. Podlahové vytápění. V balení český ovladač RCW30. Pracuje s chladivem R32.

WELLEA split

Wellea split

Čerpadlo ve výkonu od 4,25 kW až 16 kW. Kompaktní řešení vhodné pro malé prostory. Energetická třída A+++. Včetně WiFi vybavení. Zabudovaný topný kabel k vyhřívání kondenzátní vany. Záložní elektropatrona ve výkonu 3 kW. Režim vytápění je funkční až do -25 °C. Výroba teplé užitkové vody až do 60 °C. Podlahové vytápění. V balení čidlo TUV a český ovladač RCW30. Pracuje s chladivem R32.

WELLEA Monoblok

Wellea monoblok

Čerpadlo ve výkonech 4,2 kW – 15,9 kW. Chlazení a vytápění. Včetně WiFi vybavení. Pro rychlou výměnu zdrojů tepla. Záložní elektropatrona u jednotek 8 kW a výše. Prostorový termostat v ovladači. Jednoventilátorové provedení ve všech výkonech. Energetická třída A+++. V balení český ovladač RCW30. Pracuje s chladivem R32.

WELLEA Monoblok DF

Wellea monoblok DF

Čerpadlo ve výkonech 18,3 kW – 29,93 kW. Jedny z nejvýkonnějších monobloků na trhu. Topení i chlazení. Ideální pro rozsáhlejší budovy a obchodní objekty. WiFi vybavení. Energetická třída A+++. Prostorový termostat v ovladači. V balení český ovladač RCW30. Pracuje s chladivem R32.

TDF Eleo

Nádrže TUV

Tepelná čerpadla pro ohřev teplé užitkové vody. Ideální náhrada za bojlery – až 4x vyšší účinnost. Kompaktní provedení pro snadnou instalaci. Integrovaná ochrana proti vodnímu kameni. S LCD displejem pro snadné používání. Bez instalace chladiva. Zabudovaná elektropatrona 3 kW. V provedení se solárním výměníkem ve verzi S.

AIRFLOW 2020

QRCE

Centrální rekuperační jednotky jsou navržené tak, aby zajistily správné větrání v bytových blocích nebo v obytných budovách, které lze použít jako samostatný ventilační systém nebo v kombinaci s chladícími a topnými systémy. Jednotky jsou vhodné pro použití v prostředí bez agresivních, korozivních nebo potenciálně explozivních vzdušnin.