Tepelná čerpadla Panasonic

Nejširší řada tepelných čerpadel. Jednička na trhu vytápění a chlazení. Efektivní a přátelské k životnímu prostředí již od roku 1973.

Aquarea EcoFleX

Aquarea HP All in One ADC

Aquarea HP ADC

All in One systém. Topný výkon 3,2 kW až 16 kW. Chladivo R32 nebo R410A. Špičkový faktor COP od 4,74. Nízké náklady na instalaci. Snadné nastavení dálkového ovladače. K instalaci postačí menší prostor. Teplota vody až 60 °C. 5 let záruka na kompresor. Pracuje při teplotách až -20 °C. Volitelná WiFi.

Aquarea HP split SDC

Aquarea HP monoblok MDC

Aquarea T-CAP All in One AXC

Aquarea T-CAP All in One AQC

Aquarea T-CAP split SXC

Aquarea T-CAP split SQC

Aquarea T-CAP monoblok MXC

Aquarea T-CAP MXC

Monoblok. Topný výkon 9 kW až 16 kW. Možnost ovládání pomocí chytrého telefonu. Pracuje při teplotách až -20 °C. 5 let záruka na kompresor. Rozsah teplot chlazení 5–20 °C. Lze také připojit k solární sadě, aby se zvýšila účinnost a minimalizoval dopad na životní prostředí. Je možné připojit termostat pro ještě lepší ovládání a řízení vytápění nebo chlazení. Volitelná WiFi.

Aquarea HT split SHF

Aquarea HT monoblok MHF

Fancoily

Fancoily

Určené pro distribuci tepla nebo chladu. Vhodné tam, kde není možné mít podlahové vytápění a není možné umístit dostatečně velké radiátory. Při teplotě vody 35 °C jsou fancoily schopné vytápět místnost s minimálním množství energie. Na výběr máte parapetní, kanálové nebo nástěnné. Ekologický provoz, kompaktní provedení, nízká hlučnost. Certifikace Eurovent.

Zásobníky TUV

Zásobníky TUV

Efektivní náhrada bojlerů a elektrických ohřívačů. Na výběr jsou zásobníky ze smaltové oceli s objemem 150 – 380 litrů nebo zásobníky z nerezové oceli s objemem 192 – 284 litrů. Zásobník Combo pak představuje zásobník na teplou vodu + vyrovnávací nádrž (185 l + 80 l = smaltovaný, 230 l + 60 l = nerezová ocel). Řada zahrnuje volně stojící jednotky i jednotky určené pro montáž. Mohou být připojeny k dalším zdrojům, jako jsou solární panely nebo externí tepelná čerpadla.

DHW Tepelné čerpadlo pro TUV

DHW tepelné čerpadlo pro TUV

Tepelné čerpadlo pro ohřev teplé užitkové vody. K dispozici nástěnný typ (objem 100 a 150 litrů) a podlahový typ (objem 200 a 270 litrů). Ve verzi 270 litrů i s doplňkovým výměníkem. Třída A. Šetrný k životnímu prostředí. Až o 75% nižší spotřeba energie oproti tradičním ohřívačům vody. Snadná instalace.